Podziękowanie lub prośba do Matki Bożej Pokornej - Rudzkiej...MB Pokorna-Rudzka

Treść prośby lub podziękowania można wysyłać przez formularzProśba o modlitwę

Matuchno Boża Pokorna proszę ratuj Marcina z uzależnienia od alkoholu i braku wiary. Matuchno zanurzam moje dziecko w Twoim miłosierdziu i bezgranicznie Ci ufam. Stroskana matka

12.04.2013r.Prośba

Proszę Boże Ojcze w imię Twojego Syna Jezusa oraz za wstawiennictwem Maryi Panny oddal ode mnie wszystko to, co stoi na przeszkodzie w realizacji moich planów życiowych i niech Duch Święty prowadzi mnie i ubogaca Swoimi łaskami. Amen. Jan G.

---------- .

Prośba

Matko Najsw. pomoz Kazimierzowi po zawale-pomoz Teresie,Agacie,Krystynie,Magdzie i Marcinowi w trudnych sprawach-uzdrow Grzegorza duchowo i psychicznie,ulecz zle nalogi i pokusy,daj laske nawrocenia i chron przed wszelkimi atakami zla-wyzwol Roberta z hazardu,chron jego i rodzine-pomoz w malzenstwie Magdy i Grzegorza,by ich serca napelnily sie miloscia, radoscia i bozym milosierdziem-ulecz z pijanstwa Aline,Haline,Helene,Tadeusza,Damiana,Urszule,Emila,Wojciecha,Zdzislawa - otocz opieka rodzine Agaty,Janiny,Joanny,Renaty,Aliny,Barbary,Marysi,Kasi,Grazyny,Teresy. Barbara

---------- .

Prośba

Prosze o modlitwe za Kazimierza po zawale-o uzdrowienie Grzegorza duchowo i psychicznie,uleczenie zlych nalogow i pokus-o jednosc,milosc i zgode ,stalosc uczuc i zwiazku malzenskiego  Magdy i Grzegorza-o pomoc w trydnych sprawach Agacie,Krystynie,Teresie,Magdzie i Marcinowi. Barbara

---------- .

Prośba

Proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski w trudnej sprawie Maria

---------- .

Prośba

Proszę o modlitwę Maryjo wstawiaj się w naszych intencjach i wypraszaj nam potrzebne łaski Ducha Świętego. Jan Gajewski

---------- .

Prośba

Prośba o modlitwę Proszę Matko Boża miej w swej opiece moją córkę Dominikę, prowadź ją drogą dobroci, uzdrów ją z arytmii serca. Bóg zapłać Dorota W.

---------- .

Prośba

O nawrócenie i łaski dla Emila. A.K.

---------- .

Matko Boża Rudzka miej w swojej macierzyńskiej opiece Katarzynę uproś jej łaskę urodzenia zdrowego dziecka

Bóg zapłać za modlitwę

Anna z Tarnowa, 08.07.2012r.

Bardzo proszę o modlitwę za Jolantę i Tomasza, abyśmy pokonali kryzys w naszym małżeństwie. Abyśmy stworzyli udaną rodzinę z córka Ola i z maleństwem, które niedawno pojawiło się na świecie. Abyśmy znów darzyli się taka miłością jak na początku. Abyśmy znów dbali o siebie, mieli do siebie szacunek i kochali się bezgranicznie. Proszę o modlitwy za mojego męża o powrót do domu i o ukojenie jego nerwów.

Jolanta, 15.01.2012r.

Szczęść Bożę .Proszę o modlitwę wstawienniczą do Jezusa oraz Maryi. Potrzebuje pomocy. Tylko Bóg jest w stanie mi pomóc .Moja modlitwa nie wystarcza proszę o modlitwę oraz wstawiennictwo.

Kochana Matko opiekują się moją rodziną i czuwaj nad nią. Wstaw się u Swojego syna o zdrowie, szczęście dla mojej rodziny a także zdrowie i opiekę Bożą mojej mamy O mądrość dla mnie dla syna a także o uleczenie z ciężkiej choroby i znalezienie pracy. A także o dobrą naukę i zdanie egzaminu zawodowego oraz dalszą naukę  .Zdanie egzaminu pozwoli mi w końcu na  prace .Wstaw się także za wszystkich potrzebujących .Obdarz także mojego syna łaskami aby wybrał w życiu właściwą drogę. Obdarz także moją żonę a żeby zaszła w ciążę .Kochana matko wstaw się w intencjach Bogu wiadomych a także o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych spraw. Oraz za wszystkich którzy obdarzają nas modlitwą.

Proszę Aby moja żona Renata zaszła w upragnioną  ciążę. Abyśmy byli wytrwali w małżeństwie. Proszę o uleczenie mnie z Cukrzycy i w intencjach Bogu wiadomych, On wie wszystko. Proszę jeszcze o modlitwę o to aby moja wiara ,wiara syna i żony się pogłębiała i abym bym był lepszym człowiekiem i nie ulegał pokusom. Aby mój syn wybrał właściwą drogę życiu a także abym ja odnalazł właściwe miejsce oraz drogę w życiu. Aby Bóg dopomógł mojej rodzinie. A także dziękuję za wszystkie łaski. Proszę o łaski wiecznego zbawienia dla mojego zmarłego tatę aby dostąpił zbawienia i był z Bogiem w niebie oraz za zmarłego wujka i wszystkich zmarłych potrzebujących modlitwy. Oraz za wszystkich żywych i zmarłych którzy potrzebują modlitwy oraz Bożego miłosierdzia.

Matko Kochana proszę o  zdrowie, błogosławieństwo Boże dla rodziny, o zdrowie, mądrość, pomyślną naukę, zdanie egzaminów, a także zdanie egzaminu zawodowego w czerwcu 2012 znalezienie dobrej pracy, pogłębienie wiary dla Mnie i mojego syna , potrzebne łaski dla syna, poczęcie dziecka przez Renatę oraz Boża pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. O dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny oraz o odnalazł wyznaczoną drogę przez Jezusa ku Zbawieniu i życiu według Jego planu a także uproś mi dar umocnienia mej wiary ,nadziei i miłości i wiary mojej rodziny. Proszę o łaski wiecznego zbawienia dla mojego zmarłego tatę aby dostąpił zbawienia i był z Bogiem w niebie oraz za zmarłego wujka i wszystkich zmarłych potrzebujących modlitwy. Oraz za wszystkich żywych i zmarłych którzy potrzebują modlitwy oraz Bożego miłosierdzia. Oraz w podziękowaniu za wszystkie łaski ,którymi Bóg obdarza mnie i moją rodzinę.

Wojciech B., 4.01.2012r.

Proszę Maryję opiekunkę rodzin i małżeństw oraz Trójcę Przenajświętszą o cud uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, którego praktycznie nie ma. Aby Agnieszka chciała pozostać nadal w związku małżeńskim, nie doprowadziła do sądowej separacji ani rozwodu, o którym coraz częściej wspomina, na nowo pokochała męża, chciała z nim być dla dobra dzieci i rodziny, nie unosiła się pychą i dumą. Proszę, aby Aga się zrezygnowała z fascynacji oraz kontaktów z innym młodszym mężczyzną. Proszę, aby wróciła do Boga i byśmy mogli być razem i na nowo byli szczęśliwi oraz umieli i chcieli ze sobą rozmawiać. Abym nie musiał wyprowadzać się z domu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Jezu ufam Tobie!

Michał, 02.11.2011r.

Matko Boża Rudzka, Zwycięska Królowo Różańca i Szkaplerza Św., dziękuję Ci za wszelkie otrzymane łaski i proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Ojca Św., Księży Biskupów, Arcybiskupów i Kardynałów, dla wszystkich Kapłanów, o pomoc dla pewnych osób, o wieczne zbawienie dla wszystkich konających, za dusze Kapłanów w Czyśćcu i wszystkie dusze czyśćcowe, o pokój na całym świecie, w Polsce, w rodzinach i ludzkich sercach, o wszelkie potrzebne łaski dla Gosi, Marty, Agaty i ich rodzin, p. Julii, p. Glorii, Księdza Alojzego, Kapłanów posługujących w tym kościele o nieustanne nawracanie się dla mojej rodziny, przyjaciół, znajomych ich rodzin i mnie, o Boże prowadzenie, światło Ducha Świętego i wieczne zbawienie dla nas wszystkich, o nawrócenie dusz Tobie wiadomych, o nawrócenie dla wszystkich, nawet najbardziej zatwardziałych grzeszników, nieprzyjaciół Kościoła Św., członków sekt, prześladowców Chrześcijan, grzeszników, którzy stracili ufność w Boże Miłosierdzie o zaprzestanie wykonywania aborcji eutanazji, zabiegów in-vitro oraz innych grzechów przeciwko życiu na całym świecie, o nawrócenie dusz, które mają w nich jakikolwiek udział, o zmianę ludzkiej mentalności, aby te grzechy nie były akceptowane, o rozszerzenie naprotechnologii- etycznej metody leczenia niepłodności o męstwo dla prześladowanych Chrześcijan, o jedność wszystkich Chrześcijan, aby cała ludzkość zjednoczyła się w miłości Trójcy Św. z Ojcem Świętym, o jak najszybszy triumf Niepokalanego Serca Matki Bożej, o rozszerzenie Nabożeństwa szkaplerznego oraz nabożeństwa I-szych sobót miesiąca w Polsce i na świecie o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o liczne i święte powołania do Zakonu Karmelitańskiego, o świętość dla Szymona, Mateusza i ich rodziny, o pomoc w pewnych sprawach., o wszelkie potrzebne łaski i obfite owoce posługi dla Michała Orlickiego i Michała Szymańskiego, którzy 28 maja przyjęli święcenia kapłańskie, o łaskę Nieba dla śp. Haliny, Zofii, Andrzeja, Rafała o wytrwanie w abstynencji dla Tadeusza, o obfite owoce tegorocznej godziny łaski 8 grudnia przez wstawiennictwo Bł. Jana Pawła II proszę o zdrowie i inne potrzebne łaski dla Agnieszki, Maćka i ich córki Natalki, o uzdrowienie dla Barbary, nawrócenie dla niej, jej męża i rodziny, o jak najszybszy powrót do zdrowia dla Bogdana, o zdrowie dla Katarzyny, aby nasza Ojczyzna była wierna Panu Bogu, Krzyżowi, Ewangelii i Kościołowi, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, o obfite owoce Światowych Dni Młodzieży w Madrycie, a także w innych intencjach Bogu wiadomych

Bartosz Konarski, 30.08.2011r. Biała Podlaska

Maryjo, dziękując za otrzymywane Łaski, proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy życiowej, o błogosławieństwo i Dary Ducha św., Bóg zapłać, Maria z Warszawy

Maria , 26.06.2011r. Warszawa

Pokorna Pani wstawiaj się za nami
Matko Boża proszę uproś u Swojego Syna potrzebne mi zdrowie i błogosławieństwo oraz bym – cokolwiek się stanie – zawsze wracała na drogę prowadzącą do Boga Ojca w niebie. O to samo proszę dla rodziny, przyjaciół i tych, którym zawiniłam. Proszę o Dary miłości do Boga, pokory i pobożności, radości i odwagi.

Kasia, 22.05.2011r.

Matko Boża Rudzka proszę cię , o opiekę mojej rodziny, o zdrowie i o szczęśliwe skończenie moich studiów.

---------- 24.04.2011r.

 Matko Boża Rudzka (Pokorna) ...
Matko Boża proszę Cię, o opiekę nad moją rodziną , o szczęśliwe spłacenie długów i o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla mnie .

Teresa, 08.02.2011r.

Matko Boża Rudzka przynieś każdemu to, czego mu potrzeba ...
Udręczonym i zniechęconym użycz pokrzepienia.
Tym, którzy upadają, daj podniesienie z upadku;
tym, którzy prosto stoją, daj trzymać się dobrze,
a tym, co są szczęśliwi, daj niech im się dobrze wiedzie.
a nieszczęśliwi niech doznają pociechy i pomocy.  

Grzesiek,  08.01.2011r. Rudy