Parafia Wniebowzięcia NMP / Sanktuarium Matki Bożej Pokornej
ul. Cysterska 1, 47-430 Rudy
tel. (32) 410 30 57, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Sanktuarium

autor: Michał

2017-11-16

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moc sakramentu małżeństwa pokonała wszelkie trudności i przeszkody.

autor: A.W.

2017-11-15

Proszę Ukochana Matko Boska o wyleczenie z dokuczliwych dolegliwości fizycznych i psychicznych i o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu problemów zawodowych moich, syna i synowej. Proszę też o nawrócenie bliskiej osoby , zdrowie dla wnucząt i potrzebujących w rodzinie.

autor: mieszkanka Bytomia

2017-11-12

Dziękuję Maryjo za wymodlenie wszelkich łask, proszę pomóż mi w moim życiu,w mojej samotności. Chciałabym prosić o modlitwę za zmarłych w szczególności za: zmarła 5. listopada Panią Ewelinę, babcie, dziadków, ciocię Milę, wszystkich bliskich memu sercu, o zbawienie i niebo dla nich. Za miasto Bytom o dobrego gospodarza, o pomoc z nieba, by to piękne miasto nie popadło w ruinę, by problemy jakie ma udało się rozwiązać ludziom, ale z pomocą nieba, problem z bezrobociem, alkoholizmem wśród mieszkańców, rozpadowi rodzin, zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Bóg Zapłać z całego serca

autor: Ala

2017-11-12

O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

autor: Cilli z Ludwigshafen

2017-11-11

Najukochańsza nasza Matko oddal od Wintany ataki epileptyczne, chroń Ją, pomagaj, obdarz Ją i Jej nienarodzone dzieciątko tak potrzebnym zdrowiem i opieką Bożą. Mutter Gottes wir rufen zur Dir - Hilf uns bitte . Du bist unsere letzte Hoffnung.

1 2 3 4
...
153 »
wykonanie: e-parafia.net