Sanktuarium

autor: pracodawca

2017-07-25

Matko Boża, nasza Wspomożycielko, Pośredniczko Boża, obdarzona nieskończoną mocą , zwracam si e do Ciebie Matko o odpowiedniego pracownika do pracy, lojalnego, godnego , pracowitego, zmotywowanego. Ty wszystko widzisz i wiesz co jest mi potrzebne. Jestem dobrym człowiekiem i na to zasługuję. Lubisz Matko Boża , kiedy my ludzie się do Ciebie zwracamy i nam pomagasz. Już Ci Dziękuję Kochana Matuchno.

autor: Twoja czcicielka

2017-07-23

Kochana nasza Matko zanosimy do Ciebie gorące podziękowania za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe dziecko i prosimy o Twoją opiekę nad całą naszą rodziną.

autor: Ewa

2017-07-23

Za zdrowie mojej małej wnuczki Dagmary, aby zdrowo rosła i rozwijała się, a także jej rodziców, aby wychowali ją dobrze.

autor: karol

2017-07-22

Matko Boska proszę o wstawiennictwo w naszych modlitwach o zdrowie w naszej rodzinie i wiadomych intencjach prosimy bądż naszą Orędowniczką

autor: syn

2017-07-21

Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

133 »