Sanktuarium

autor: Łukasz

2017-09-21

Proszę o modlitwę o pokorę, siły, wytrwałość, wiarę, nadzieję i miłość i przede wszystkim błogosławieństwo Boże w staraniach o odbudowanie związku na którym mi bardzo zależy. O uwolnienie z nałogów i wszystkiego co odciąga mnie od miłości. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dziękuje za znalezienie mieszkania. Amen. Dziękuje

autor: mąż i tata

2017-09-21

Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Proszę aby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, abyśmy wrócili do siebie.

autor: A.W.

2017-09-19

Prośba o zdrowie dla chorych w rodzinie oraz pomoc w sprawach zawodowych dla syna. Dziękujemy z całego serca za dotychczasowe łaski.

autor: Agnieszka

2017-09-16

Błagam Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Wiesławy i Marka ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej która bardzo mnie przerosła.

autor: Agnieszka

2017-09-16

Proszę Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Wiesławy i Marka ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej która bardzo mnie przerosła

144 »