tel. (32) 410 30 57 lub 889 216 115, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Grupy parafialne

Maj 2022

INTENCJA OGÓLNA: modlimy się za dzieci przystępujące w tym miesiącu do I Komunii świętej, o doświadczenie miłości Pana Boga w całym ich życiu, poprzez życie sakramentem Eucharystii

INTENCJA STAŁA: Za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA : modlimy się, aby ludzie młodzi powołani do pełni życia, odkrywali w Maryi wzór słuchania , głębię rozeznania, odwagę wiary, oraz poświęcenie się służbie.

1. Dziękujemy Róży św. Jadwigi za udział ze sztandarem w czasie uroczystości kościelnych i na nabożeństwach maryjnych.
  2. Dziękujemy Róży MB Fatimskiej za prowadzenie adoracji przy Bożym Grobie.
  3. Dziękujemy Róży św. Jadwigi za przygotowanie spotkania wielkanocnego, a wszystkim obecnym za budowanie wspólnoty przy wspólnym stole.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy z tak wielkim poświęceniem, zaangażowali się przygotowanie i rozprowadzanie palm wielkanocnych. Część uzbieranej kwoty zostanie przekazana na zakup sprzętu liturgicznego do parafii (stojak na mitrę i pastorał dla ks. biskupa) a pozostała cześć wpłynie do wspólnej kasy Róż Różańcowych.
  5. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych z sztandarem. Niech to będzie wyrazem naszego zaangażowania się w naszą Wspólnotę.

Od 1 maja do 3 maja osoby chętne

od 4 do 9 maja– Róża św. Jadwigi

od 10 do 15 maja – Róża św. Kingi

od 16 do 20 maja – Róża św. Faustyny

od 21 do 25 maja – Róża MB Fatimskiej

od 26 do 31 maja – Róża św. Józefa

6. Kolejna zmiana tajemnic różańcowych w sobotę 4 czerwca

1. . 7 maja organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Prosimy, by trzy chętne osoby zgłosiły się do uczestniczenia w niej z naszym różańcowym sztandarem. Jest możliwość wyjazdu autobusem, koszt 50 zł.