Życzenia świąteczne.

Drodzy Parafianie i Pielgrzymi.

W tym roku Święta Bożego Narodzenia, mamy tak inne niż zwykle.

Nie wszyscy spotkają się przy wigilijnej wieczerzy i nie wszyscy spotkają się przy bożonarodzeniowych  stołach.

W tym czasie, warto  jednak  być  blisko drugiego człowieka- sercem i myślami. Nie mogąc podzielić się  z wszystkimi opłatkiem ,warto dzielić z wszystkimi, najpiękniejszymi słowami życzeń, takimi płynącymi z głębi naszego serca, takimi, które napełnią nas nadzieją na lepsze jutro.

Niech wyjątkowy charakter tych dni sprawi, że patrząc na żłóbek, patrząc na Świętą Rodzinę, jeszcze z większą ufnością spojrzymy w przyszłość, wierząc że Nowonarodzony rozproszy nasze troski i niepokoje. Niech te święta sprawią, że będziemy  mogli się cieszyć tym co mamy. Dobrze wykorzystajmy otrzymany czas i doceńmy to, co w życiu ważne.

Niech nie zabraknie wzajemnej miłości, wsparcia i wzajemnego zrozumienia. Niech tegoroczne święta wzmocnią wiarę, pogłębią nadzieję i odnowią miłość. Niech przyniosą wiele otuchy, pokoju serca, ciepła i rodzinnego szczęścia.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

życzy ks.  Proboszcz Sebastian Śliwiński