tel. (32) 410 30 57 lub 889 216 115, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

12.04 - 18.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Przed kościołami zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB Pokornej.

3. W piątek – urodziny emerytowanego Papieża Benedykta XVI. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Biblijna.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dodatek obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa oraz akt osobistego poświecenia Najświętszemu Sercu Jezusa.

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na renowację zabytków naszej parafii.

06.04 - 12.04.2020

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Poniedziałek Wielkanocny – II Dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Kolekta Przeznaczona na KUL.

2. W tym tygodniu Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB Pokornej.

4. W piątek w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołami zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in.: „Pusty grób Chrystusa stał się ogrodem nadziei dla wszystkich ludzi”. O zmartwychwstaniu oczami Marii Magdaleny.

7. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przygotowali wystrój i dekoracje świąteczne naszego kościoła, szczególnie panom kościelnym wraz z żonami, LSO, scholii, organistom i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie tegorocznego Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych.

8. Podziękowania dla ks. Amadeusza i młodzieży, którzy na czas Wielkiego Postu przygotowali 7 odcinków katechez o tematyce grzechów głównych.