Sanktuarium

autor: Ala

2018-09-18

O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom

autor: Elżbieta

2018-09-17

Mateczko Kochana proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego męża aby założyła rodzinę prosi mama Elżbieta

autor: A.W.

2018-09-16

Proszę o szczęśliwe rozwiązanie problemów małżeńskich córki

autor: Aga

2018-09-16

Proszę o modlitwę o światło do serca i umysłu, o mocne natchnienia na drodze planowania otworzenia własnej działalności, o łaskę ludzi którzy mi pomogą i o kontakt z uczciwymi firmami. o dobre pomysły i dodatkowe środki na ten cel. i o zdrowie i siły żeby się udało Bóg zapłać.

autor: Barbara

2018-09-13

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

184 »