Sanktuarium

autor: Ewa

2018-11-17

Maryjo proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i dobrą samoocenę i lepszą prace i pozytywne zaliczenie egzaminu i dobrego męża.

autor: Marta

2018-11-16

Matko Boża proszę Cię wybłagaj u Syna Swego o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

autor: Michał

2018-11-15

Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała, proszę dla nas o łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

autor: Dorota

2018-11-13

Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla Anetty.

autor: JUSTYNA

2018-11-13

MATKO BOŻA POKORNA, DZIĘKUJĘ CI ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI NASZEJ SIOSTRY ILONY I SIOSTRZENICY CHANTAL. POKORNIE PROSIMY CIĘ O PANI O SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI DLA NASZEJ CIOCI RÓŻY I UZDROWIENIE JEJ Z CIĘŻKIEJ CHOROBY ORAZ ULGĘ W CIERPIENIU. PROSIMY TAKŻE O WSPARCIE DLA JEJ RODZINY W TYCH CIĘŻKICH CHWILACH. MIEJ W SWOJEJ OPIECE JEJ CÓRKĘ NICOLE KTÓRA SPRAWUJE OPIEKĘ NAD CHORYM OJCEM, NIEPEŁNOSPRAWNĄ SIOSTRĄ I PATRZY NA CIERPIĄCĄ MATKĘ. AMEN

190 »